Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '063 159 10 13' (1)

Screenshot_20221004-135901_Gallery

€0

Jepet me qera

jepet me qera banesa në Ulpian në Prishtin.Banesa është përdhes dhe posedon 2 dhoma,gjendet te spitali te Golden hoteli apo përball interexit te rrethi

152 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas