Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '0637598707' (1)

Banesa

€1

Shitet banesa

Shitet banesa në Bujanoc. Banesa ka hapësirë prej 47.5m2 + bodrum 2 x 1.5m2 dhe gjendet në rrugën kryesore + parkingu pa pagesë i dedikuar […]

1768 total views, 3 today

Publiko Falas