Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '(+33)650574853 WATS APP' (1)

IMG-20200530-WA0000

€157,000

SHTEPIA 165 M2 / PRESHEV

Shitet shtepia ne Presheve ne rrugen 47 Save Kovacevic. Shtepia ka gjithesej 165 metra katerore dhe oborr 140 Metra katerore. Shtepia posedon ne katin e […]

2048 total views, 1 today

Publiko Falas