Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+381656633132' (2)

20230608_174118

€120,000

vilë afër banjës së Bujanoc 186m2

BANJA E BUJANOCIT-E VEÇANTË NË BALLKAN Shtëpia 186 m2 me truall 557 m2 është e regjistruar në kadastrën e patundshmërive dhe shitet direkt nga pronari. […]

88 total views, 0 today

20230608_174118

€120,000

Shtëpi në shitje, Bujanoc, Rakovc afër SB Banja e Bujanocës

Shtepia 186m2, 557 m2 pronë perbehet nga tre njesi te vecanta, ndodhet prane qendres rehabilituese SB Bujanovacka Banja dhe pervec kushteve per jetese komode eshte […]

157 total views, 0 today

Publiko Falas