Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with '+41 76 734 13 12' (1)

IMG_3116

€3,200

Shitet Opel Meriva

Shitet opel meriva i doganuar nga Zvicra dhe i regjistruar, viti 2004, 196000 km, 1.8 benzin,me liber te servisit, te gjitha serviset i ka ne […]

919 total views, 0 today

Publiko Falas