Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings tagged with 'Wiko v8' (1)

585618-500x281

€70

Telefon wiko

Shitet telefoni wiko version 8 i perdorur shume pak, eshte i ardhur nga Austria ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur.kontakt tel.0638436423 ose dashnim.latifi@hotmail.com

663 total views, 0 today

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas