Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€34,500

Banesë në Fushë Kosovë

  • Rruga: Apollonia A-27
  • Lokacioni: Fushe Kosove
  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Kosov
  • Kodi postar: 12000
  • Postuar: 03/03/2018 2:40 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
2
Auto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto DraftAuto Draft

Përshkrimi


Shitet Banesa 60.5 m2 në rrugën Apollonia A/ 27 në Fushë Kosovë, Banesa është ndërtim i Tregtis dhe ka pamje nga pargingu i oborrit ,është në katin e parë.Banesa posedon një dhomë gjumi dhe një sallon me kuzhinë, gjithashtu posedon letren poseduese,bartja e prones behet menjehere.Banesa posedon ujë 24 h e përshtatshme për banim dhe komode, lagje atraktive për të banuar, afer gjindet shkolla fillore Mihal Grameno, afer gjinden edhe shum çerdhe per femije, gjithashtu afer eshte interexi, viva fresh,super viva. Kontakt telefoni 044938222
Çmimi:
34 500 EUR


3334 total views, 1 today

  

Listing ID: 1845a118b7223de9

Sponsored Links