Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

DJ SJ

  • Rruga: Preseve
  • Lokacioni: Presheve
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 13/03/2018 9:43 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
4C4F0758-1CFF-49EC-B185-EF3DF8522A33
24C0A937-A6AE-4DCD-B127-6D344F849FAAC6E731B5-0DA3-44B4-8034-DD491C53D226

Përshkrimi


Dj SJ
Eksperienc 10 vjecare per DJ- Ahengje te ndryshme, darsma, syneti, kanagjegje, dhe gazmende te ndryshme familjare.
Qe gazmendi juaj te ket hare na kontaktoni 0628250845 dhe ne 0628964061!
Ju mirepresim!


741 total views, 1 today

  

Listing ID: 635aa79d2d6c60e

Sponsored Links