Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€123,456

FOTO STUDIO “ASA” Nasalcë

  • Rruga: bb
  • Lokacioni: Nasalcë
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Tjetër
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 15/08/2021 1:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
26166624_170354906906145_3723108637321981141_n
21032643_137421260199510_6228791416727408577_n

Përshkrimi


FOTO STUDIO “ASA”
Kamer Panasonic 4K
Drohne phantom 3 profesional 4 K
Nëse dëshironi që Darsma juaj të
mbetët një kujtim
i vecantë për të gjithë…Rezervoni: STUDIO “ASA”
Foto – Video Digjitale në mënyr profesionale.

Video Inçizime me kamer.
Panasonic HC-X1000 4K Ultra

+ DJ Muzikë për Kanaxhexhe.
Ju ofrojmë çmim të volitshëm
për të gjithë
Për Çdo Informat Tel. +381638498504

Risi edhe në Ch Zvicer Video Inçizime dhe Fotografi.

Direktë Pronari Viber +Whatsap Nr +41765080077

https://www.facebook.com/studioasa1/


1131 total views, 1 today

  

Listing ID: 2615acf613aec1f3

Sponsored Links