Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€500

Kërkoj Kujdastare për fëmijë në Zvicërr

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 13/03/2017 3:35 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
1489412594628-276808117

Përshkrimi


Kërkoj një kujdestare për fëmijët (djem) 6 vjeçar dhe 2 vjeçar. Per informata më të hollësishme lajmëronu në numrin e telefonit 0041 76 571 08 24 (viber whats app tango)


No Tags

3316 total views, 1 today

  

Listing ID: 75958c6a23b82059

Sponsored Links