Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,200

Kerkoj 10 Punetor per Gjermani ; Pllaka, Moler, Kulm..etj

  • Qyteti: Tjetër
  • Shteti: Diaspor
  • Postuar: 26/08/2022 7:35 pm
  • Skadon: 49 ditë, 5 orë
neues-visa--1-
fliesen-verlegen-kostendpvvcOoe7lfYxyo

Përshkrimi


Kerkojm 10 Puntor ose grupe pune për te punuar në Gjermani ne renovimin e shtepive.
Punesimi me vizë pune (me letra).

Duhet te kesh caktuar Termin ne Ambasaden Gjermane (gjitha dokumentet tjera per viz i rregullojm ne) ose ke viz pune ne Gjejrmani dhe je i kualifikuar apo me përvojë me se paku për njeren nga keto profesione / zanate:
– Pllaka (Keramik, Granit, Marmor)
– Kulmpunues,
– Suvatim, Patinim,
– Letra muri (Tapeta) ,
– Bojra (Lyerje)
– Laminat, Venyl, Parket
– dyr dhe dritare
– Elektrik
– punë tjera ndertimtarije
Duhesh te jesh i ghithanshem ne pun dhe fleksibil (te punosh edhe pun te tjera ne renovim).

Nese njeh se paku njerin profesion te lartpermendur apliko per pun ne Gjermani.
Ju lutem lajmerohuni vetem nese jeni mjeshter. Per punetor ndihmes nuk kemi nevoj.

Puna ne Gjermani eshte ne Mannheim me rrethin (Ludwigshafen, Heidelberg). Pagesa sipas marrveshjes, shum e mir dhe e sigurt. Ju ndihmojm edhe per banim.

Njohja e gjuhes gjermane nuk nevojitet.

Moshen duhet ta keni nen 45 vjeq, perndryshe nuk rregullohet viza.

Kushtet te mira pune, letrat ne gjermani te garantuara.

Dergo aplikimin me CV me E-Mail ne:

kontakt@geralux-holding.de

Viber: +491717382299
whats app: +491717382299


99 total views, 3 today

  

Listing ID: 75463085bf9ee18d

Sponsored Links