Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,000

Motor atv

  • Rruga: Rahovic
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 07/03/2017 8:24 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0363
IMG_0362IMG_0375

Përshkrimi


Motori esht ne gjendje te rregull teknikisht dhe me dokumenta 1 vit ka regjistrim ka kuk kufer dhe sajlle me motor


5037 total views, 2 today

  

Listing ID: 69058bf059d43b20

Sponsored Links