Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€25,950

Në shitje BMW X6 4.0XDriwe

 • Rruga: Kosovska 60
 • Lokacioni: 17520 Bujanovac
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17520
 • Kilometrat: 194000
 • Viti: 2013
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Kaltër
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 10/01/2023 11:39 pm
 • Skadon: 70 ditë, 15 orë
bmw x6 - 18
bmw x6 - 15bmw x6 -23bmw x6 -7bmw x6 -9bmw x6 -22X6-7X6-1X6-3X6-8

Përshkrimi


Duke mar parasysh vitin e prodhimit si dhe km e kaluar makina ështe shumë në gjendje të mirë.,, Head-up display” si dhe armatura prej lëkure. Servisi  i makinës ështe bër para 300km kështu që nuk ka nevoj 20-25000km e ardhshëm për ndonji investim. I regjistruar deri më 06.2023.


362 total views, 1 today

  

Listing ID: 71363aeaae339a02

Sponsored Links