Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€2,300

Opel Corsa C 1.7 diesel Top gjendje

 • Rruga: 15 nentori
 • Lokacioni: Presheve
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 110000
 • Kilometrat: 198.000
 • Viti: 2002
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 26/08/2018 2:52 pm
 • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar

Përshkrimi


Shitet opel corsa c 1.7 turbo diesel fundi i vitit 2002.

Eshte ne top gjendje dhe shume e ruajtur siq shihet dhe ne foto.

Para 1 muaji ia kam nderruar komplet amortizerat e ri,gurtne te reja,spona te reja,gumica,distancera etj ku ska nevoje per investim fare ne te. ( kam investu rreth 400 eu ne te)
Eshte shum ekonomike,klima i punon perfekt mundeni me pa dhe vet!
Poashtu ia kam vendosur radio dvd e ardhur nga Zvicra e firmes BLAUPUNKT(dvd,blututh,usb port,mikro cip,mikrofon,munden me ju lidh dhe kamera mbrapa makines) qe ka kushtu 700 frang,plus ka bufer original alpina 800 wat dhe perforues HIFONICS 800 wat original nga ch…

Vetura me instalimin e audio sistemit e ka cmimin 2800,kurse pa te 2300…

Vetura gjindet ne Gjilan,mundeni mem kontaktu permes viberit ose whatsapit!


1292 total views, 1 today

  

Listing ID: 7015b82be6a9f6d5

Sponsored Links