Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€7,950

Passat CC 2.0 TDI

 • Rruga: Terrnave
 • Lokacioni: Terrnave
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Preshev
 • Kodi postar: 17523
 • Kilometrat: 310500
 • Viti: 2008
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Zezë
 • Karaserija: Limuzin
 • Marshi / nderruesi: Manuel
 • Postuar: 18/11/2022 11:02 am
 • Skadon: 72 ditë, 22 orë
7C253E7D-AD61-406E-ADB7-46CBE22FC482
7C88CF4D-8FF9-45F3-B4A4-F3BDF5C854F9B1826A99-B601-49FE-B637-7F383146DFE0A058E417-1DC0-4AB6-B97D-C582CB3EEA85CC8089F6-B200-4E44-BCB1-A98B206F5FD65CAB6095-1524-4F9B-AA7A-5DBE78CDDC93A94B5A35-4E47-4ABE-8AF4-EB867FB534C2F69A602E-CCB0-496B-8395-E60A7F6075058FB46ED4-96ED-4E2D-86DD-5C5784C237D90920F782-1212-4B5A-A462-C639BB590863

Përshkrimi


Passat CC 2.0 TDI 103 KW
Viti 2008
Cmimi 7950€
Kilometra 310500
Klime automatike
Liber te servisit
Karriket gjysem likur
Karriket me nxemje
Senzor para dhe mbrapa
Dritat automatik
Manuel 6 shpjetesi
Fellne me goma te reja te dimrit
I servisuar
Tel 0638164088


22 total views, 1 today

  

Listing ID: 131636675569693f

Sponsored Links