Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€90

Pllaka druri zvicerane

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 23/02/2017 9:02 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
Pllaka druri zvicerane - Image 1Pllaka druri zvicerane - Image 2Pllaka druri zvicerane - Image 3Pllaka druri zvicerane - Image 4Pllaka druri zvicerane - Image 5Pllaka druri zvicerane - Image 6Pllaka druri zvicerane - Image 7Pllaka druri zvicerane - Image 8

Përshkrimi


Shesim Pllaka 100% prej druri me garanci për kuzhina,shkalle druri dhe tavolina.
Gjatsi 246 x 63.5 dhe 186 x 63.5 Trashesi 5cm dhe 3cm.


3866 total views, 1 today

  

Listing ID: 17158af486f3f8b3

Sponsored Links