Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€50

Shes fustanat

  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 20/12/2017 12:47 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG-cf006824629579fce47d3376b8c3b993-V
IMG-25e7a64f1a1347cf5dcd0ec52378cda5-VIMG-08e8dc990c615e963f4023d5f9bf2bf5-VIMG-ab76ab453d1b33b73aef0c99ac8696e5-VIMG-e2fc1e840c5fcbab428bd7ae95f30ed2-VIMG-3a483ad4758e853627d16becee7b9e03-V

Përshkrimi


Fustanat jane shume pak te perdorur, nga dukja thuajse fare. Jane te paster dhe pa njolla.

Nr telefenit vetem whatsapp dhe viber.

Cmimi eshte i ndryshem per secilin fustan.


1424 total views, 2 today

  

Listing ID: 4605a39abe0e27fa

Sponsored Links