Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€295,000

Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15

  • Rruga: Dimitrija Tucovića 13 i 15
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 30/10/2022 9:50 pm
  • Skadon: 54 ditë, 10 orë
20221017_151110
20221017_15062320221017_15085220221017_15095220221017_15113820221017_15143520221017_15190220221017_15200420221017_15295220221017_152158

Përshkrimi


Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15

Pronari 1/1

I regjistruar, pa tarifa dhe shënime

Shitje direkte pa ndërmjetës

Kompleksi ndodhet ne qender, ne nje vend krejtesisht te qete dhe te qete, ideal per jete familjare apo ambjente biznesi.

Kompleksi përbëhet nga 4 pallate me sipërfaqe totale 378 metra katrorë në një truall 14 hektarësh me parking të jashtëm të madh brenda parcelës, një parking të brendshëm dhe një garazh, një oborr hyjnor me shumë gjelbërim dhe bimësi, 2 puse… ndryshe i ka te gjitha lidhjet, uje, rryme, kanalizim, internet, kabllo, video survejimi, sistem alarmi…

Pallati 1 – 80 m2, ku aktualisht ndodhet zyre gjinekologjike, 4 dhoma, 3 dhoma me lagështi, bodrum 12 m2

Pallat 2 _96 m2, sallon me kuzhine dhe ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor, komplet i rinovuar.

Pallati 3 _140 m2, i pa banuar, Garazh, dy kuzhina dhe ngrenje, 2 tualete, sallon, dy dhoma gjumi, papafingo

Objekti ndihmës 4 _50 metra katrorë

Nëse nuk mund të vini, do t’ju dërgoj një video incizim.

Për të gjitha detajet e tjera dhe nëse doni të shihni gjithçka personalisht, mos ngurroni të më kontaktoni.

+38163485102


97 total views, 1 today

  

Listing ID: 221635ba83c6420f

Sponsored Links