Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€800

Shes Nr. te Telenorit per Firma dhe privat

  • Rruga: Rruga 22
  • Lokacioni: Sumulice
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17522
  • Postuar: 30/10/2022 9:51 pm
  • Skadon: 54 ditë, 11 orë
546724-500x281

Përshkrimi


Shes Nr. te Telenorit Kartice. Per Firma ose Privat Numre Eshe i Rradhe, Dhe i renditur mir ket e kam ble qe 12 Vite ka ushtuar 1100 Euro …

per ma shum informata ne WatsApp +4176 208 80 91

ose ne ket dried te Telenorit 063 780 33 44


64 total views, 1 today

  

Listing ID: 161635ccf1c68079

Sponsored Links