Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€60

Shes truall ne Bujanovc-mbrapa stadionit

  • Rruga: Ternovc
  • Lokacioni: Ternovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 27/06/2018 12:58 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180224_213611

Përshkrimi


Shes truallin ne Bujanovc, i cili gjendet mbrapa stadionit te qytetit.
Jane afersisht 1500 metra2, ka dalje ne rrugen kryesore.
Mundesi ndrrimi me banese apo truall ne Prishtine.

Kontakt ne keta numra:
0637541015 dhe viber:
+383 45 35 34 39


1562 total views, 1 today

  

Listing ID: 1085b3389dc4d45c

Sponsored Links