Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€60

Shes truall ne Bujanovc-mbrapa stadionit

  • Rruga: Branka Radicevic
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17520
  • Postuar: 24/02/2018 8:43 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
20180224_213611

Përshkrimi


Shes truallin ne bujanovc, i cili gjendet mbrapa stadionit te qytetit.
Jane afersisht 2000 metra2, me mundesi te ndarjes ne parcela me te vogla.

Mundesi ndrrimi me banese apo truall ne Prishtine.

Kontakt ne keta numra:
0637541015 dhe viber:
+381 62 9759760


1284 total views, 1 today

  

Listing ID: 9135a91ce1960afa

Sponsored Links