Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet ara

  • Rruga: Cer
  • Lokacioni: Cer
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 10/11/2017 5:31 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20170628_120409
IMG_20170628_120423

Përshkrimi


Shitet ara 4000m ara ka dalje me dy anë njeren anë ka asfaltim per informata mete hollesishme kontaktoni ne numrin 0628670914 dhe 062305340


1594 total views, 2 today

  

Listing ID: 47059540ab28632c

Sponsored Links