Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet ara

  • Rruga: Cer
  • Lokacioni: ________
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 23/08/2017 3:47 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20170823_172546
IMG_20170823_172518

Përshkrimi


Shitet ara ne cer 4000m ka dalje në dy anë njerën anë ka asfaltim qmimi shum I voliteshem per me shum informata na kontaktoni në numrin e telefonit 062305340 dhe 0628670914


1450 total views, 1 today

  

Listing ID: 620599da00f9c5cb

Sponsored Links