Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

Shitet banesa 65 m2 ne rrugen Ramiz Sadiku, Preshevë

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 08/10/2022 10:30 pm
  • Skadon: 32 ditë, 11 orë
IMG-740389675414b7c51c31c850b9058495-V
IMG-cbcf0b62f0882fca23611af96625f688-V

Përshkrimi


Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë.

Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku gjendet Elektrodistribucioni).

Banesa ka edhe bodrum.

Për më shumë informata mund të kontaktoni numrin e telefonit 0631052822


No Tags

144 total views, 1 today

  

Listing ID: 841633ec17804ec6

Sponsored Links