Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€3,200

Shitet Opel Meriva

  • Rruga: Tërnovc
  • Lokacioni: Tërnovc
  • Qyteti: Bujanoc
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17528
  • Postuar: 14/08/2017 3:37 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_3116
IMG_3117IMG_3118IMG_3119IMG_3120IMG_3106

Përshkrimi


Shitet opel meriva i doganuar nga Zvicra dhe i regjistruar, viti 2004, 196000 km, 1.8 benzin,me liber te servisit, te gjitha serviset i ka ne opel garazh, gumat e reja, i servisum, garancion , te interesuarit per informata me te hollsishme te lajmerohen permes viberit gjat drekes ose mas darkes +41 76 734 13 12


900 total views, 1 today

  

Listing ID: 5925991c398902f8

Sponsored Links