Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€80,000

Shitet shtëpia

  • Rruga: Brigata Proletariate BB
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 29/07/2017 6:41 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
13414563_10208096786550814_343390269_n
13401231_10208096785910798_1747040238_n13444300_10208096825591790_1430043332_n13434133_10208096787150829_485025508_n13444299_10208096852152454_126862957_n

Përshkrimi


Shitet shtëpia përballë Terminalit, ose mbrapa fabrikës FLUIDI. Është shtëpi e ndërtuar në vitin 2013, e përshtatshme për banim, ka kanalizim, shtëpia është e legalizuar, ka rrymë të legalizuar.
Gjithsej shtëpia dhe trolli janë 610 m2. Ka garazhë për dy makina.

Nr. viber: +38972 614 805


2197 total views, 1 today

  

Listing ID: 118597c2df2f323c

Sponsored Links