Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€1

Shitet shtepija ne PRESHEV

  • Rruga: Ivo lola ribar
  • Lokacioni: PRESHEV AFER DISTRIBUCIJES KU PAGUHET RRYMA
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 18/11/2022 11:03 am
  • Skadon: 72 ditë, 23 orë
639111_test_ls

Përshkrimi


Shitet shtepia ne rrugen Ivo lola Ribar nr.2 ne Preshev.Shtepia osht e ndertyme ne vitin 2004 dhe posedon gjith dokumentat.Shtepia posedon kanalizime dhe uje,per informatat e nevojitshme kontaktoni ne numrin 0628729822dhe ejani binduni!


46 total views, 3 today

  

Listing ID: 789636f1f264b693

Sponsored Links