Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€140,000

Shtepija,Yrti dhe dyqanat / ose vec yrti pa shtepi (650m2) 45.000€ ne Rahovicë ~1400m2

  • Rruga: Ramiz Sadiku
  • Lokacioni: Rahovice
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 23/10/2023 2:36 am
  • Skadon: 52 ditë, 11 orë
IMG_3788
IMG_3787

Përshkrimi


Shtepija,Yrti dhe dyqanat / ose vec yrti pa shtepi (650m2) 45.000€ ne Rahovicë ~1400m2 | per interes shkrujani ne email besart_2013@hotmail.com ose ne facebook „Besart Arta“


No Tags

115 total views, 1 today

  

Listing ID: 497653558a0632f6

Sponsored Links