Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€9,800

Skoda Octavia 1.6 TDI

 • Rruga: Rruga 122
 • Lokacioni: Sumulic
 • Shteti: Serbia
 • Qyteti: Bujanoc
 • Kodi postar: 17522
 • Kilometrat: 187000
 • Viti: 2015
 • Karburanti: Dizel
 • Dyer: 4/5
 • Ngjyra: Bardhë
 • Karaserija: Karavan
 • Marshi / nderruesi: Automatik
 • Postuar: 10/01/2023 11:40 pm
 • Skadon: 70 ditë, 14 orë
1
2345678

Përshkrimi


Në Shitje Skoda Octavia 1.6 TDi

E rujtur Shum me nje Vit Regjistrim deri me 04.01.2024.. 

Sevisin e Madh Rripin e madh edhe te Voglin Pompen e Ujit të Re. Vajin Filterat krejt edhe Frenat para mas te ndrrume 06.01.2023

Vetura Automatik me 7 Shpejtsi  Navigatio System Bluetooth Radio Karrigat para me Nxemje Pasqireat Elektrik dhe me Nxemje Tempomat. Pasqirat i Palohen me Mbyllje Gomat e dimrit te Reja servisin e kam bo ne Qukark te Blerimi mundeni me Vet ai ju tregon se qka ka te ndrrume krejt dhe qfa Veture eshtë vetura ësht ne gjendje Perfekte….. për ma shum Kontaktoni në numrin Whatsaap kam qaste të mira……


770 total views, 1 today

  

Listing ID: 43763bc2b14e60f0

Sponsored Links