Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€0

skuter dhe motociklete

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Marshi / nderruesi: Manuel
  • Ngjyra: Gri
  • Postuar: 30/03/2018 1:14 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
29746057_10215667747389710_984090179_n
29666619_10215667746589690_498254736_n29855689_10215667744509638_735417335_n29750771_10215667715748919_1244716666_n29745778_10215667707588715_1099650362_n29894111_10215667705428661_1400569100_o29883518_10215667702108578_82363604_o29828913_10215667701948574_1785320375_o

Përshkrimi


Shitet skuteri dhe motocikleta te ardhur nga zvicrra, cmimi sipas mareveshjes.

Skuteri eshte Malaguti

Motocikleta Aprilia


1438 total views, 1 today

  

Listing ID: 4915abe3840a43eb

Sponsored Links