Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€150

Tablet Toshiba 10.1 in

  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 17523
  • Postuar: 16/02/2017 8:51 pm
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_0175
IMG_0174IMG_0178IMG_0176IMG_0177

Përshkrimi


Shes tabletin Toshiba 10.1 i blere ne Zvicerr i ruajtur dhe personal, i perdorur pak, pa asnje grrith, punon per mrekulli. Bej ndrrim edhe me iphone 5s te ruajtur.

Hardware: 16 Gb Ram memory: 1 Gb Processor:quad (4)core 1.3 GHz NVIDIA Rezolucioni: 1280 * 800

Kontakt ne tel + viber 0637638961


1245 total views, 1 today

  

Listing ID: 24658a60be287109

Sponsored Links