Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€100

The gjitha me nje Cmim te pershtatshem!!!

  • Kjo shpallje eshte shitur
  • Rruga: Miratoc
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Postuar: 21/10/2023 5:13 am
  • Skadon: 50 ditë, 14 orë
IMG20231018125232[1]
IMG20231018123357[1]IMG20231018123924[1]IMG20231018124154[1]IMG20231018124018[1]IMG20231018124904[1]IMG20231018124515[1]IMG20231018124833[1]IMG20231025045247[1]IMG20231025045928[1]

Përshkrimi


Kam shum tesha te pa perdorur-shum veqant e lir! (zalando.ch e tjere faqe…shumica marka Jack&Jones)

Kam edhe Tepia te pordorur

Kam edhe disa sena te tjere ne shpi

Mobila-Sporeda-Frishidera-3Kuzhina(sena per Kuzhin)-

Laminat-Kocka-plaka-Kupatila-Nzemja me shum meter zora plus shum radiatora-Dritare-Dera-te gjitha jasht shpis dhe mbrenda shpis…plus materiali per ndertim shpis(Qeremitka te reja+Gjamat e reja)-2TV-Solar flexible 500W

te gjitha qe i sheni ne foto

Shpija ka shum Quadrat plus afersisht 40m me 20m

shitet edhe krejt komplett me shpi me tok

vetem traktori nuk shitet*

Kam edhe disa sena te tjere ne shpi

arsyja se do te shkoj ne Greqi pergjithmo-tung-

Krejt me ni qmin te pershtatshem!¨¨

me thirni ne Whats’up oze Viber bojm Videocall


74 total views, 1 today

  

Listing ID: 148652fc08ac456f

Sponsored Links