Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

€40

Toke are

  • Rruga: Rr;Sokol Olldashi Tale,Lezhe
  • Lokacioni: Toka ndollet ne Shqiperi.Tale,Lezhe 2.2 klm nga Plazhi
  • Qyteti: Preshev
  • Shteti: Serbia
  • Kodi postar: 1
  • Postuar: 02/02/2017 10:03 am
  • Skadon: Kjo shpallje ka skaduar
IMG_20170131_163732898
IMG_20170131_163715203received_2027462867478207received_2130939373797222received_2139931312898028received_2188427458048413

Përshkrimi


Shitet mbi 3000m2 toke.me çertifikat pronesie
Toka sherben per cdo lloj aktivitet
Per biznes apo banime dhe ose cdo lloj objekti qe doni ju.


1511 total views, 1 today

  

Listing ID: 6585892f9ad513ab

Sponsored Links