Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Albi345

  • Anëtarësuar nga: 15/07/2018

Përshkrimi

F2F9DF4D-A09C-4298-90D4-65A8CF0E8AC6

€4,500

Wolkswagen Sharan 1.9 TDI

Vetura eshte ne gjendje te rregullt automatik 86kW karrigat me nxemje senzora perpara edhe mbrapa 215.000km i ardhur nga gjermania. Bejm dhe ndrrim per me […]

748 total views, 2 today