Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Amir Sadiku

  • Anëtarësuar nga: 09/10/2020

Përshkrimi

Screenshot_20221004-135901_Gallery

€0

Jepet me qera

jepet me qera banesa në Ulpian në Prishtin.Banesa është përdhes dhe posedon 2 dhoma,gjendet te spitali te Golden hoteli apo përball interexit te rrethi

90 total views, 0 today

B53D1D60-3F40-4E53-AE9D-995FB74397B9

€65

shitet

Shitet ara në rrugën e Prishtinës, çmimi sipas marrveshjes. ara ka 1100 m². kontakt telefoni 063-1591013 pronar Amir Sadiku

1600 total views, 0 today