Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Arberqerimi

  • Anëtarësuar nga: 23/02/2017

Përshkrimi

€90

Pllaka druri zvicerane

Shesim Pllaka 100% prej druri me garanci për kuzhina,shkalle druri dhe tavolina. Gjatsi 246 x 63.5 dhe 186 x 63.5 Trashesi 5cm dhe 3cm.

3478 total views, 3 today