Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth B.Thaqi

  • Anëtarësuar nga: 11/09/2018

Përshkrimi

4249456E-C14B-49DE-88F7-CF014100E5DD

€1

Kerkoj Kujdestare per 3 Femij ne Zvicerr

Përshendetje Kërkojm Kujdestare dhe Amvise 3 Fëmijë të moshave 7 vjeq, 3 vjeq dhe 9 muaj. Puna fillon nga: 01.10.18 Paga sipas marrveshjes! Perparsi kan […]

1040 total views, 1 today