Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Bekim Hyseni

Përshkrimi

E76D4900-DA6E-45F2-8BF2-E536892CD296

€0

Jepen lokalet me qira

Lokalet jane te pershtatshem per lloje te ndryshme te bizneseve,objekti posedon dy kate lokale dhe teraca ne katin e trete e pershtatshme per gastronomi.Objekti posedon […]

1121 total views, 1 today

402E7948-13FB-4B4D-A0F8-DF2C1C406847

€0

Shiten biçikletat

Cmimi sipas marreveshjes

480 total views, 0 today

08FD581D-8C94-4812-95E2-A5479C639B54

€3,500

Shitet vetura

Vetura eshte ne gjendje te rregullt,me te gjitha serviset e kryera.

764 total views, 0 today

C1DF767B-CD7C-4898-A052-57DC095DAF8C

€0

SHITET SHTËPIA

Kontakt ne Viber ose WhatsApp

2151 total views, 1 today

6A81EA6E-C43E-4AF7-BE57-61F5BB5C514A

€0

Shiten Tavolinat

Cmimi sipas marveshjes

1040 total views, 0 today

41CAA4D9-F2AF-4B78-8E3D-ECCC16155776

€50

Shiten tavolinat

Shiten tavolina + xhami 4 mm

2570 total views, 0 today