Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth Fidani

  • Anëtarësuar nga: 16/02/2017

Përshkrimi

IMG_0175

€150

Tablet Toshiba 10.1 in

Shes tabletin Toshiba 10.1 i blere ne Zvicerr i ruajtur dhe personal, i perdorur pak, pa asnje grrith, punon per mrekulli. Bej ndrrim edhe me […]

1151 total views, 0 today