Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth fidanii123

  • Anëtarësuar nga: 29/07/2020

Përshkrimi

8BE3CF0A-BA5D-4F1F-B6C0-D25279B25BA9

€1

Shitet Sharan 1.9 TDI

Shitet VW Sharan 1.9 TDI 131ps i vitit 2004 dhe posedon : klima dy zonale para dhe mbrapa ,liber servisi , fellne , senzor parkingu […]

552 total views, 3 today