Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth LUANIIII

  • Anëtarësuar nga: 21/09/2018

Përshkrimi

2 ulpian

€250

BANESA ME QIRA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES

JAPIM BANESA ME QIRA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES PER STUDENTE/A   DHE FALIMJAR PER ME SHUM INFO   +383 45 605 244

685 total views, 0 today

lokal  gjilan

€150,000

URGJENT SHES LOKALIN NE QENDER TE GJILANIT SUPER OFERT

URGJENT SHES LOKALIN NE QENDER TE GJILANIT 80M2   ME 3 NIVELE   LOKALI ESHTE I LESHUAR ME QIRA    SHITET ME SUPER OFERT 150000 EURO PER […]

1086 total views, 0 today