Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Rreth lumidachee

  • Anëtarësuar nga: 22/07/2017

Përshkrimi

22089104_810064179162374_3676582155000636177_n

€0

Shitet Ueb Portali i Lajmeve : www.Presheva.Online

Shitet Ueb Portali informativ : www.PRESHEVA.ONLINE Ky portal eshte krijuar dhe zhvilluar enkas per tu shitur. Bleresi me gjith portalin merr dhe Fan Pagen : […]

1098 total views, 1 today

20273253_1932557413632219_178538834_o

€120

Shiten parcelat ne rrugen Qemal Shehu ne Presheve.

Shiten patcellat 500 dhe 400m katror . Ne rrugen Qemal Shehu ne Presheve. Perparesit : parcelat gjenden afer :Tregut te Qytetit , Shkolles Fillore dhe […]

769 total views, 0 today