Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Kompjuterë (41)

IMG_20221211_172310

€650

Gaming Pc MSI

Shitet gaming Pc MSi 8 muaj i përdorur Sapphire RX 6700 XT 12GB GDDR6 NITRO + Msi b450 gaming plis Corsair rm750 Cmimi 650€

423 total views, 1 today

DB0BD319-28A9-4989-AB97-F6388F961300

€1

Shitet pllaka gaming Asus republif of gamers me procesor i7 dhe cooler be q...

Shitet pllaka gaming Asus republif of gamers me procesor i7 dhe cooler be quiet Rampage IV formula dhe gjithashtu kartela gtx960 2gb 0621072936

630 total views, 0 today

83164690-2AF2-4141-A64C-6364A5F900B3

€1

Shitet biznesi, posedon 10 PC 4 Prej cilve jan GAMING, biliard 9q ngjendje ...

Pc-t jan ngjendje trregullt, biliardi osht 9q ngjendje trregult.

1001 total views, 0 today

IMG-20201026-WA0015

€111,111

Kemi printera dhe skenera bar code

1111111111111111

674 total views, 0 today

2250514-a

€200

shitet pc ne gjendje perfekte per me shum info whatsapp,viber +381628636511...

CPU G2030 3.00ghz RAM 4GB MOTHERBOARD MSI H61M-P20 2GB ATI AMD Radeon R7 200 Series HDD 500GB CSGO FPS 80-100 FORTNITE GTA V

1167 total views, 0 today

173149-370x500

€120

PC COR I5

Per Me Shum Info Ntel +38162 1163 480 Keto Jan Lojat Qe Mun Me Lujt Ne Ket PC Cor I5 Rrespekt

1513 total views, 0 today

173149-370x500

€120

PC ICOR 5

Kto Jan Lojat Qe Mun Me Lujt Ne Ket Pc RRespekt Per Me Shum Infi Tel  +38162 1163 480

1000 total views, 0 today

download

€180

PC PER GAMING

PC COR I5  PER GAMING FORTNITE  APEX LEGENDS  CSGO STEAM  ETJE PER ME SHUM INFO NE TEL  +381621163480 10 COPA  JAN TE NJEJT

929 total views, 0 today

hp-6300-pro-tower-core-i5-8-gb-ram

€180

PC-ICOR 5

ICOR 5  JAN TE PRUM PREJ ZVICRES NE GJENDJE TE RREGULLT PER GAMING APEX LEGEND  CSGO  FORTNITE ETJE I QON KREJT LOJAT PER ME SHUM […]

1648 total views, 0 today

IMG_20190714_160601

€45

Hp

Shes kompjuter hp 80gb procesor 2,8 i formatizum winodws 7, ultimate 32

1335 total views, 0 today

32964-375x500

€200

PC I COR 5

per me shum info ne tel   200 Euro Per Cop Per Loja  CSGO Steam  CSGO Non SteaM  Apex Legend  Fort Nite Etjer POP G

814 total views, 0 today

20190516_193109

€190

Shitet Kompjuteri

Kompjuter Me:Ekran,Shtepizë,Testatur,Mous Dhe Te Gjitha Kabllat Qe Duhen

913 total views, 0 today

DELL-XPS-8500-i7-16GB-HDMi-WiFi-WIN

€450

Pc gaming i7 super çmim

Specs: Intel® Core™ i7 3770 Processor 3.4Ghz 4core 8threads 256GB Solid State Drive Patriot Blaze 1TB Hard disk drive 8Gb ram memory Asus GeForce GTX […]

1019 total views, 0 today

1

€300

Shes kompjuterin per gaming

Kompjuteri posedon SSD 180 gb, poashtu edhe Hard Disk prej 300 gb shumicen a lojav i qon pa problem

1188 total views, 0 today

51Kwc+e38vL

€80

GRafika Per Lojra

Me Kto Grafika CSGO STEAM  FPS 200 Me Kto Grafika Steam CSGO Non Steam FPS 200 Me Kto Grafika GTA V Me Kto Grafika Loja […]

1153 total views, 0 today

chieftec-aegis-slika-53738514

€1

pc gaming fortnite , loja te ndryshme

Shitet Gaming pc komplet  #fortnite #loja ( kontakt viber +386 49 745 150 ) Procesori intel core i5 3.20 ghz Ram 8 gb Hardisk 1000 […]

1125 total views, 0 today

FA1996C9-3C53-43BF-A2A4-B61A7403D72B

€40

Shitet Shtepiza PC

Shitet Shtepiza Pc 1G Ram 80G Hard Disk Dual Core procesorin AMD Grafiken e integrume Cmimi : 40€

1117 total views, 0 today

2080

€260

NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti Gaming X (11GB) Graphic Card

iPhone XS Max – $900(whatsapp:+1(707)220-3036 iPhone X – $680(whatsapp:+1(707)220-3036

985 total views, 0 today

F3342C18-674F-4208-A87B-F2DD581942A5

€0

Bej ndrrim ps3 me ndonje kompjuter ose laptop Ps3 eshte me multiman

Bej ndrrim ps3 me ndonje kompjuter ose laptop Ps3 eshte me multiman i ka 10 loja

853 total views, 0 today

s-l1600 (13)

€95,141

Apple iPhone $ Samsung Galaxy $ MacBook $ Sony PlayStation: what asap +14...

Free shipping service (FREE DROP STEP SHIPPING) * Your privacy is 100% guaranteed * Collateral Secured * Brand new Sealed In Box (original manufacturer) * […]

931 total views, 0 today

20180814_151409

€150

HP xw6600 workstation

HPxw6600 workstation Grafik kart:Zotac geforce gt 710 2GB DDR3 Procesor:Intel xeon e5405 2.2ghz Ram:16GB 250GB Hapsir

985 total views, 0 today

ACFF3743-4E3A-4126-8FFD-7C6C936821DF

€150

PlayStation 3(TRESHA)

Shitet playstaton 3 ne gjendje perfekte pa asnje grrith ka fy gjystika(kontrollera) ka 17 cd GTA V Call of duty black ops II Need For […]

901 total views, 0 today

0-02-04-ffb3c87e7d9d7d04b0242d004e7f660f3f03044bfb74d071a94614cb14667923_9d29e5e0

€200

PC COR I5

Per Me Shum Info Ne Telefon  062 8217 820

1652 total views, 1 today

35644379_1051661281651849_3435118816185548800_n

€70

shitet shtepiza hp

ne gjendje te rregullt per me shum info ne tel

1214 total views, 0 today

220519F7-2613-4C67-9097-2D5332F35AA6

€90

Shitet Kompjuteri

Shitet Kompjuteri Kompjuteri është në gjendje të rregulltë Proccesor : Intel Celeron CPU G1630 2,8 GHZ Memory ram : 4GB Graphics : Intel HD Graphic […]

1043 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas