Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for SHTEPI DHE FAMILJE (248)

0519AA8E-4EDA-4080-B6A0-3F6B3E4459F6

€400

Shiten

Shiten kauqt dy tresha ,dy dysha dhe fotele

35 total views, 0 today

F78A958A-037F-4673-976C-7BCCE41D50B1

€150

SHITET TERMO PER NGROHJE SHUME TE SHPEJT

Shitet Termonper ngorhje shum te shpejt Elind 4.5 Ne gjendje Shume Te Mire

26 total views, 0 today

IMG_4125

€0

Shiten krevetat per fjetje

Shiten 3 krevete per fjetje nuk jan te perdorur dhe shten me nje qmim te mire

30 total views, 0 today

20230511_180325

€80

Karrika per kuzhin 8

8 karrika te njejta per kuzhin 80 euro total per krejt. Lokacioni preshev. Tel fix 017 491 952 ose viber whatsapp + 1 408 571 […]

38 total views, 0 today

20230511_105213

€100

Tavolin per dhom te ndejes

Tavolin per dhomen e ndejes. Eshte ne gjendje te re. Dimenzioni eshte 68 cm me 138 cm. E blere ne Jysk. Qmimi 100 euro. Tel […]

34 total views, 1 today

wheat-600x360

€38

Shitet Gruri

Shitet gruri.Kualitet I lart.

255 total views, 0 today

IMG-20230228-WA0005

€180

Krevet për fëmijë

Shitet krevati për fëmijë me gjithë jog,shumë pak i përdorur.Në gjendje shumë të mirë.Çmimi është 180€.Për informata mundeni të kontaktoni në numrin e tel.WhatsApp&Viber +381 […]

611 total views, 0 today

AA4C1D61-A400-43F9-8B37-294E704A55C9

€50

Fustanat në shitje

Fustanat janë shumë pak të përdorur dhe kanë çmime të ndryshme ,për çmimet mund te thirrni dhe të shkruani në viber ose whatsap.

1793 total views, 0 today

A57E9B96-AF4A-4206-BF41-D1FE340152B2

€10

Shiten klysht

Shiten klysht e races belge 0628695917

135 total views, 0 today

E7F4F7FB-8857-4901-90E1-44C4466B785D

€120

Shitet lavatriqja gorenje

Lavatriqja është në gjendje shumë të mirë. Çmimi nuk është fiks.

495 total views, 0 today

6684D1A6-9A8C-455E-8C0C-B024F5739FFD

€0

Kadë per Banjo

Jap falas kete Kadë siq shihet ne Foto nese i vyn dikujt . Edhte e demontuar dhe gati per Transport . Te interesuarit munden mem […]

214 total views, 0 today

3EDD6316-D16E-4C7D-8CCA-242D00CE8763

€500

Kotlla Alfa

Shitet Kotlla nje vit e perdorur

198 total views, 0 today

20220615_142118

€500

SHITET DHOMA E FJETJES – (500eur)

SHITET DHOMA E FJETES Mobiljet jane shume pak te perdorura. Dusheku pak i perdorur. Thuajse krejt te reja. Jane edhe dy rafta me nga dy […]

302 total views, 0 today

E9DAAF80-956B-48A3-A10A-EDBE02478445

€50

Karrocë për femijë

Karroce per femije

183 total views, 0 today

€0

SHITET SHTËPIA , RRUGA 15 NËNTORI

SHITET SHTËPIA NË QENDËR TË PRESHEVËS – Gjendet në rrugën kryesore “15 NËNTORI” – Për më shumë informata na kontaktoni në numrin e telefonit: +381 […]

285 total views, 0 today

20220923_195813

€100

Komplet tavoline, set nga Zvicrra, te reja.

Komplet tavolinë,set.

258 total views, 0 today

20220923_113512

€150

Komodë, nga Zvicrra, e re, 150 euro.

Komodë nga Zvicrra, e re.

166 total views, 0 today

1662647971559313512374

€1

Shitet frizhideri Gorenje

shitet frizhideri me nalt komor ftoft mire pa defekt punon mire!

448 total views, 0 today

inbound1638350332755360438

€650

Dyer Oborri

Dyer oborri, me gjerësi 3.55 m. Numri kontaktues: +381637554050 (viber/whatsapp).

726 total views, 0 today

153EDC63-3865-466A-A174-358E3701DD6F

€350

Lounge Set

Lounge Set shum pak i perdorur i ardhur nga Zvicrra

2260 total views, 1 today

IMG-1dc99d1f1cae6cc1f8930372e3ac37d0-V

€260

Shiten mobiljet

Shiten mobiljet 1 2 3, ne giendje perfekte pothuajse te pa perdorura. Shiten per arsye te rinivimit te dhomes. Çmimi i diskutueshem!!!

293 total views, 0 today

34264AB3-389D-4367-9DB0-EA9413A6618E

€20

Shiten Llusterat te ardhura nga ch te ri te pa perdorura

Shiten Llusterat te ardhura nga ch te ri te pa perdorura qmimi 20 euro

191 total views, 0 today

received_1071252556908817

€80

Shiten lulet 80€ tu dyet nr kontakt +381638044218

Shiten lulet per shtepi

264 total views, 0 today

3DF342FF-2A7C-4E00-B226-098089C2FB03

€810

Shtien te gjitha 810 euro

Shiten 3 kauqa 3sha tavonina e dhomes dhe komodona e televizorit dhe televizori. Te gjitha se bashku 810 €.

895 total views, 0 today

inbound7171294294510273403

€1

Shiten 3 2 1 tavolina dhe komodina e televizorit

Shiten mobiljet 3 2 1, tavolina e dhomes dhe komodina per TV.

249 total views, 0 today

Page 1 of 101 2 3 10

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas