Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Motoçikleta (54)

IMG_9303

€150

shitet motori

shitet pa bateri

69 total views, 1 today

IMG-e4304f243a9be7a722eb554785daa56c-V

€600

Quad 125cc 4 berzina posedon maqin fullckros gomat e permasit treja

Quad 125cc 4 berzina posedon maqin full cross gomat permas treja

237 total views, 0 today

1291222D-9337-4C47-BCF1-018CF433429D

€0

Ne shitje skuteri sym 49cc i ardhur prej zvicres cmimi sipas marrveshjes

Ne shitje skuteri sym 49cc i ardhur prej zvicres cmimi sipas marrveshjes

215 total views, 0 today

20210907_210826

€4,500

YAMAHA R6

POSEDON AUSPUHIN ORIGJINAL DHE SPORT LASER ,KATALIZATORIN,GOMAT E REJA MISCHELIN,I SERVISUAR,REGJISTRIM DERI ME 11,09.2022/

413 total views, 0 today

image

€2,500

Honda ST1100 Pan European

shes Motorin Hanonda 1100 ne gjendje shum te mir. i doganuar dhe regjistruar me tabela VR. nje shanse perfekte me kalu veren nfllad. per me […]

568 total views, 0 today

image

€550

Auspuh Akrapović

shes 2 Auspuha Aktapović per Motora me nje qmim shum te mir.( qmimi original eshte Fr. 1498.-) per me shum Info koktakto ne Whatsapp.

757 total views, 0 today

Skuter

€550

Skuteri

Shitet skuteri ne gjendje perfekte

841 total views, 0 today

E40690EC-6459-463D-B127-77F79068E98C

€2,600

chopper 650cc

shes chopper hyosung aquila 650cc ne gjendje perfekte i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte me dokumenta te zvicrres

920 total views, 0 today

20190326_112658

€1,650

Suzuki

Sa carine samo registracija

1217 total views, 0 today

IMG-c6dcc70b304ffcafc79432fd08ef35e8-V

€550

Shitet motori Aprilia

shitet motori aprilia i doganuar 550$ 125cc

740 total views, 0 today

IMG-6cfa52dd3f62a73b00527e3e8e9f78f3-V

€170

Shitet skuteri

Shitet skuteri vogel. Çmiki 170€. Per me shume info 0628463693

827 total views, 0 today

download

€0

Kerkojm motor

Kerkojm motor 400 cm3 , me fuqi nominale prej 25 kw deri ne 35 kw nr : 069 666 170

624 total views, 0 today

A77A0B2F-4824-4F30-A104-1B45BCEBD649

€120

Tomos

Shitet Tomos automatik 49 kubik per me shum na kontaktoni ne numer telefonit

1353 total views, 0 today

077D3148-A6A5-45AB-84CB-341E0212867F

€130

Tomos

shitet tomosi ne gjendje te rregullt per me shum informata na kontaktoni ne numer

1091 total views, 0 today

20181115_112651

€850

aprilija

si një skuter i ri

1219 total views, 0 today

AB3F14A3-9C02-4810-9661-EE9E2D195E68

€500

Skuter PEDA SRL Verona R06-AIR

Shes Skuterin PEDA viti 2009 49 kubik me shum pak km 4058km i doganuar ne emer timin . Regjistrimi i ka dal. Skuteri ne gjendje […]

1214 total views, 1 today

6015AA7C-F552-4297-A270-E3B5D2635DB7

€600

Skuter Yamaha Aerox yq50

Shes skuterin Yamaha Aerox yq50 viti 2011 49 kubik eshte ne gjendje perfekte i ardhum prej Ch Pa Dogane. Kontakt ne kete nr ose viber+41 […]

1359 total views, 0 today

20180717_165711

€0

Peda 49ccm

Motori është blereë i ri 00km Mundesi nderrimi me motor me 4 rrota

854 total views, 0 today

20180707_191152

€130

Skuter

Shitet skuteri 125 kubik

1447 total views, 0 today

82C3928B-2A62-45C2-B6E0-DD60B229E67E

€500

Shitet skuteri 49cc

Shitet skuteri 49kubik viti i prodhimit 2009 ka 3.5kw (5ps) dhe ka 7000 km te kaluara. Per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit.

1589 total views, 0 today

Screenshot_20180627-183457

€1,700

Kawasaki en 500

Nuk ka rryp motori

1529 total views, 0 today

20180626_180640

€1,700

Kawasaki en 500

Rrypi i mungon.

901 total views, 0 today

IMG-9183fb525f63cb4b03761a6bbbd0e1da-V

€3,700

Bmw dakar f650

Ne gjendje Perfekte, gumat e reja , akumulatori i ri.

1868 total views, 0 today

29746057_10215667747389710_984090179_n

€0

skuter dhe motociklete

Shitet skuteri dhe motocikleta te ardhur nga zvicrra, cmimi sipas mareveshjes. Skuteri eshte Malaguti Motocikleta Aprilia

1444 total views, 0 today

4CDFDF44-0235-4A2A-A71E-5F670BA17E64

€850

Enduro cross kawasaki

Motori eshte i ardhur nga CH Ne gjendje shum tmir

1084 total views, 0 today

Page 1 of 31 2 3

Sponsored Links

Refine Results

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas