Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Kafshe Shtepiake (7)

20220925_093003

€150

Zgaricat ne shitje

Zagar per kejta gjahat por ma shum per leper

14 total views, 1 today

€1

Shitet qeni Malionis Belg 069732732

Shitet qeni Malionis Belg 069732732

648 total views, 0 today

€1

Shitet viqi 2 muajsh

Shitet viqi 2 muajsh Cmimi simbas marrveshjes Tel: 063 81 88 951

1520 total views, 1 today

xcfhsdfhsdfh

€12,000

Zagar i humbur

Luten te gjithe ata qe kane njohuri per kete zagarice, te humbur te lajmerojne ne  tel :+38163460514 Per informata te sakta pason shperblimi 300 eur. […]

533 total views, 1 today

IMG-d3528580c39af2d02ce8f19723df570b-V

€300

Haski – Siberian

Shitet qeni: Haski – Siberian i lindur më 15.01.2019, posedon pasaportë dhe është i vaksinuar. Çmimi 300 €uro ? Kontakt në këtë numër 0038971216421 viber […]

1525 total views, 0 today

IMG-94b0f24abefc03cd7fc9aec0d0c1577b-V

€1

Mushtjerra

Shitet mushtjerra qmimi sipas marrveshjes për informata në mob.tel

1032 total views, 0 today

IMG_0629

€50

Shes Terrierin

Shes Terrierin 2.5 vjet i mir per oborr edhe i urt per femi

960 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas