Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Makina bujqësore (49)

FE4D840D-212D-443D-B9D3-F64DC43DC352

€980

Kultivator 509 shitet me frezë

Eshtë ne gjendje te mirë dhe punon mire. Per informata kontaktoni numrin me lartë.

177 total views, 2 today

prekolica2

€1

Prekulice per Traktor

Kërkoni Prekolice traktorit. Duhet të jetë në gjendje të mirë dhe hidraulika duhet të funksionojë. 0628427059

869 total views, 0 today

€1,400

Tanjiraqa dhe freza per traktor

Shitet tanjiraqa dhe freza per traktor, makina eshte i ri pa as nji ore puna.Komplet 1400 €

632 total views, 0 today

inbound5028035007942918829

€800

Shitet

Shitet kultivatori me prekolic

1661 total views, 2 today

FB_IMG_1585946098954

€1,300

Imt 509

Shitet Kultivatori ne gjendje te rregullt. Letrat i ka Ndrrim jo Shitet komplet si ne foto. Cmimi i diskutueshem per bleres serioz.

1123 total views, 0 today

€900

Shitet Imt 509

Shitet kultivator Imt 509 me prekolic

1728 total views, 1 today

IMG-448e88de2ec4f8e2a9e606a663520b66-V

€3,800

Shitet traktori

Shitet traktori në gjendje të rregulltë. Për më shumë info nr i telefonit: 062407991

1028 total views, 0 today

6475AB6A-1832-4955-AA22-D5C4432EF522

€0

shitet presa

shitet presa INEX-lifam

751 total views, 0 today

2C95C2F8-4844-4853-AB0F-82D039CD8231

€250

Kosa

shitet kosa e dubraves gjendje te rregullt Nr:0638932058 Cmimi250euro fix

1406 total views, 1 today

viber image 2019-04-16 , 14.05.41

€1

Shitet traktori URSUS

Shitet traktori URSUS. Cmimi sipas marrveshjes. 0638343627

787 total views, 0 today

D1AF7195-C053-43C6-8A2C-A93C8E8A1BEC

€4,600

Zetor 4911

Shitet traktori i markes Zetor 4911 ne gjendje shume te mire,eshte i regjistruar, pak i perdorur. Me prekulic te regjistrume, pllugi, dërlaçat, kosa sip(me tanjiraç) […]

1182 total views, 0 today

IMG-20190409-WA0017

€2,650

Shitet Presa

Shitet Presa . Ne gjendje perfekte. Çmimi 2650 € 0638222229

1263 total views, 0 today

20180909_110646[1]

€1,000

IMT509

Shitet kultivarori  me prekolic

1175 total views, 0 today

19F7FBDF-94EA-48AE-A23D-58E06A47BCAE

€280

Stihl 34

Shes stihl 34 i ardhur nga franca ngjendje te rregult per ma shum informata viber +33758022057

807 total views, 0 today

IMG_20190308_093818

€123,456,789

Mjete bujqësore

Shiten mjetet për bujqësi: – Presa: Lifam – Kosa: Rapid(tanjiraç) Per informata na kontaktoni qmimi sipas marveshjes.?

1627 total views, 0 today

FCFF7F32-E1B4-4F98-8277-2646FB42BD2E

€1

Shes Traktorin IMT 539

Shes Traktorin me rimorkio dhe paisje tjera per bujqesi . Traktori eshte ne gjendje te rregullt Çmimi sipas marrveshjes

1167 total views, 0 today

49512204_223613068517683_8311179665322541056_n

€3,700

IMT 539

shitet traktori asht ne gjendje te rregullt  drejt ne pun mun me lishu  gomat i ka treja komplet sic po shihet ne foto ndrrim i mundshem  […]

1089 total views, 0 today

20180221_163239

€1

mjete Vibrator dizalic

Shitet  Vibratori  trefazesh bosch shitet dizalica trefazeshe jan te ardhura nga zvicrra 0628790518

2598 total views, 0 today

43828496_544539285995701_2283130414698594304_n

€1

Shitet Traktori URSUS

Shitet traktori Ursus Per me shume info tel: 0638343627

795 total views, 0 today

20134918549734

€250

Motor per kultivator SUNTOM

Motor per kultivator dizel i paperdorur ne pakete me garancion.

1285 total views, 0 today

E04388EE-F780-434C-A520-7743C2AE4AA0

€280

shiten vllaqat edhe pllugjit

mjetet jan shum te mira vllaqat jan pothuj se te reja

1139 total views, 0 today

39982241_1931655970204286_8777587322389528576_n

€3,000

Shes MOTOKULT.LAB. 3LD 510 ALNASER

Shitet Motokultivatori i blerë ne vitin 2016 shum pak i përdorur në gjendje shum të mirë. Gjithashtu motokultivatori posedon frezë dhe pllug per lavrim. Për […]

1583 total views, 0 today

IMG-20180816-WA0008

€2,200

Cistern e ujit

Shitet cisterna e ujit me kapacitet prej 4000 lit. Cisterna eshte ne gjendje krejtesisht te rregullt, shum pak e perdorur dhe e garazhuar. Posedon edhe […]

1245 total views, 0 today

0-02-05-1c08f897a24f76422190fe475ccf6a34b4be9d2081b6afa01dc19fa22fe447d2_fbe48878

€2,500

Makin Per Qarjen E Druve

Shes Ket Maqin Per Qarjen e Druve  qmimi osht 2.500 euro me rrymosht trofaz  me garanci osht  nr i tel   +38162 8217 820

3447 total views, 0 today

36243847_1851259245175475_5433637132751077376_n

€4,000

Traktor

Shitet traktori ne gjendje te rregullt,i sapo regjistruar,me dokumenta,533 IMT,cmimi 4000 euro per te interesuarit kontaktoni :0628557754

1594 total views, 0 today

Page 1 of 21 2

Sponsored Links

Publiko Falas