Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Servis për kompjuterë (2)

officekeyboard

€25

Tastier dhe maus me bluetooth

Tastier the maus per kompjuter, jo gaming por normale, kualitet të mirë, asnjë dëmtim. Shkruajem ne Whatsapp ose Viber nese do me ble.

200 total views, 0 today

viber_image_2023-01-31_23-11-22-698

€15

Gaming headset/ndegjuse

Gaming headset per kompjuter ose llaptop, një anë e ndëgjusave (headset) nuk bën, por kualiteti është perseri i mirë. Shkruajem ne whatsapp ose viber nese […]

135 total views, 0 today

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas