Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for VENDBANIME (524)

CBE4F307-5340-49F3-BDEA-E5D3E5D11A62

€0

Shitet shtepia ne Presheve

Shtepia eshte dy kateshe dhe shume e kompletuar, gjithsej oborri ka 472m , eshte ne pozicion shume te favorshum ne mes te qytetit .ne 100 […]

2260 total views, 2 today

1

€1

Shitet Toka Bujanoc

Shitet mbi 3000m2 toke ne rrugen kryesore Bujanoc-Turi(rr.Gjilanit) perkatsisht perball sallonit Beauty Center apo ngjitur me Hotel Rozafa Toka sherben per cdo lloj aktiviteti Per […]

3916 total views, 2 today

CED922BD-DF9F-40DB-90FE-11E719586830

€180,000

Shitet shtëpia

Shitet shtëpia me mbi 300m2 banimi,me 2 garazhe nën toksore dhe bodrume dhe 2 lokale komerciale. Për me shumë informacione mos hezitoni të me kontaktoni.

478 total views, 0 today

parcela

€1

Shitet Toka- Bujanoc

Shitet mbi 3000m2 toke ne rrugen kryesore Bujanoc-Turi(rr.Gjilanit) perkatsisht perball sallonit Beauty Center apo ngjitur me Hotel Rozafa Toka sherben per cdo lloj aktiviteti Per […]

1457 total views, 0 today

20160527_141316

€27,900

Shitet Banesa 2 Dhomshe Bujanoc

Shitet Banesa 2 Dhomshe Bujanoc Banesa asht Nen Kulm Kati i fundit 5 Pa Lift Banesa Ka gjithseji 74 m2, Sallon me kuzhin moderne Granit […]

1633 total views, 1 today

639111_test_ls

€1

Shitet shtepija ne PRESHEV

Shitet shtepia ne rrugen Ivo lola Ribar nr.2 ne Preshev.Shtepia osht e ndertyme ne vitin 2004 dhe posedon gjith dokumentat.Shtepia posedon kanalizime dhe uje,per informatat […]

218 total views, 1 today

Screenshot_20221017-214249_Maps

€450,000

Shes toke

EXKLUZIVNA PARCELA PREŠEVO Prodajem exkluzivnu parcelu, gradsko gradjevinsko zemljiste površine 11288kvm -113ari na najboljoj lokaciji u gradu, na samom ulazu u Preševo, na magistralnom putu […]

239 total views, 0 today

20221017_151110

€295,000

Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15...

Shes kompleks ekskluziv ne qender te Presheves Dimitrija Tucovica 13 dhe 15 Pronari 1/1 I regjistruar, pa tarifa dhe shënime Shitje direkte pa ndërmjetës Kompleksi […]

246 total views, 0 today

20221017_151110_resized

€295,000

Shes kompleksin ekskluziv të shtëpive në qendër të Preshevës

Prodajem exkluzivni kompleks u centru Preševa .na adresi Dimitrija Tucovića 13 i 15 Vlasnik 1/1 Uknjiženo, bez terata i zabeležbi  Direktna prodaja bez posrednika  Kompleks […]

152 total views, 0 today

B7B55591-4A80-44B7-9038-4C8CB9663B4B

€1,050

Apartamente ne shitje 1+1 2+1

Shiten apartamente 1+1;2+1 me siperfaqe të ndryshme duke filluar nga 60 m² në 108m².Apartamente të disponueshme nga kati i 2-te në të 11-tin.Aktualisht pallati është […]

262 total views, 2 today

viber_slika_2021-10-13_21-31-46-113

€50,000

Banesa ne shitje Prishtine bregu i djellit viti i ndrtimit 1978

Prodajem stari stan od 55,54m2 na suncanom bregu ,otkupljen je i privatno je vlasnistvo,mi smo jedini i prvi vlasnici stana,stan je dobijen 1978god. i uz […]

270 total views, 0 today

IMG-740389675414b7c51c31c850b9058495-V

€0

Shitet banesa 65 m2 ne rrugen Ramiz Sadiku, Preshevë

Shitet banesa me sipërfaqe neto 65 metër katrorë. Banesa është në katin e dytë dhe gjendet në rrugën Ramiz Sadiku, nr. 38 (në ndërtesën ku […]

311 total views, 0 today

Screenshot_20221004-135901_Gallery

€0

Jepet me qera

jepet me qera banesa në Ulpian në Prishtin.Banesa është përdhes dhe posedon 2 dhoma,gjendet te spitali te Golden hoteli apo përball interexit te rrethi

234 total views, 0 today

157737FC-C9BA-4419-B2EF-8A8834D72148

€0

Toke

Shitet ara ne tasjan ne rrugen e vjeter te zhunices ne Preshev ara oshte per troje Viber +38344154264

321 total views, 3 today

F8729488-3700-4A4C-94BC-179C2B7DCDB2

€0

Ar

Shitet ara ne tasjan ne rrugen e vjeter te zhunices ne Preshev ara oshte per troje Viber +38344154264

394 total views, 2 today

da-li-mogu-da-kupim-stan-za-vreme-vanrednog-stanja

€1

ne shitja shtepia me qmimin e volitshem

Shitet shtepia me qmimin e volitshem ne rrugen ivo lola ribar nr.2 shtepia osht legalizume dhe me gjitha dokumentat e nevojitshme.Shtepia esht me 2-kat.per informat […]

784 total views, 1 today

IMG-b6dfa51daed5c4b0790a1332191d4d3c-V

€50

Trualli ne shitje

Shes truallin 1410m2 prane tregut te kafsheve. Ka mundesi per lidhje me uje, kanalizim, rryme. Trualli ndodhet ne nje vend ekstra. Telefoni kontaktues: 0659117177

292 total views, 0 today

5 (Custom)

€0

Shitet Shtëpia

Shitet Shtëpia në afërsi të Objektit TV Spektri Posedon 2 Hyrje Komplet – 𝟕𝟐𝟎𝐦² Shtëpia për Banim – 𝟑 𝐊𝐚𝐭𝗲𝐬𝐡𝐞 Kontakt: +𝟑𝟖𝟏 𝟔𝟐 𝟒𝟎𝟒 𝟐𝟑𝟔

403 total views, 0 today

7A12F97D-3E03-44F9-B2E8-D2558503591D

€1

Shitet shtepia

Shitet shtepia ne rrugen e karposhit per info ne nr

203 total views, 0 today

284928828_1628906637480923_2371455440336877282_n

€1

Shitet lokali tek qendra Zejtare në rrugën Zenel Hajndini

Shitet lokali tek qendra Zejtare në rrugën Zenel Hajndini , prapa marketit “MEN”. Cmimi sipas marveshjes info : 0631800717

712 total views, 1 today

20160527_141316

€27,900

Shes Banesen 2 Dhomshe ne Bujanoc

Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Bujanoc Banesa Ka Salon me Kuzhin moderne prej Granit tavolin buke Granit me 4 karrika Banjo me dritare , dhom […]

3179 total views, 0 today

Screenshot_20220321_122828_com.huawei.browser_edit_30896836430701

€70

Shes truall 1550m afer stadionit ne Bujanovc

Shes truallin 1550m2 (103mx15m) mbrapa policise, afer stadionit ne Bujanovc. Ka qasje ne rrugen kryesore (rryme, uje, kanalizim). Zona qender vendbanim T1. Ne planin e […]

443 total views, 0 today

B628713E-087D-470C-B1DD-C6CFB066B08D

€55,000

Shitet Toka 191 Ari ne Klinovac

Shitet Toka ne fshatin Klinovac Okazion larg Bujanovcit 12 minuta. Gjithsejt jan 191 ari Do pjese te tokes posedojn edhe rrymen , kanalizim , uje […]

252 total views, 0 today

Trolli Preshevë - Google Maps pamja kryesore

€0

Trolli në shitje – Preshevë (Rruga Sveta Tomiq 19A)

Trolli në shitje (2 Ari), afër ish Stac. i Autobusëve e Shtëpisë se shëndetit. Posedojë të gjitha dokumentet e duhura të ndërtimit (mund të filloni […]

716 total views, 0 today

20DB4031-470E-418E-9630-005F2723E8CE

€12

Shitet Parcela pas ETC-se ne Gjilan.

Shitet parcela prej 13.70 Ari ,pas ETC-se,posedon Uje,kanalizim,rryme. Me dokumentacion te kompletuar, bartja mund te behet brenda dites! • Çmimi sipas marrveshjes • Te interesuarit […]

449 total views, 0 today

Page 1 of 211 2 3 21

Sponsored Links

Më të vizituarat Sot

Publiko Falas