Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Kyqu

Listings for Servis për makina (9)

))dkf

€2,000

oferta e huasë midis individëve

oferta e huasë midis individëve unë ofroj hua të shpejtë për qëllimin e luftës ndaj varfërisë dhe përjashtimin e bankave, po të ofroj një kredi […]

846 total views, 0 today

pota

€50

high purity potassium cyanide for sale (99.8% pure KCN ..

We manufacture and distribute best quality of Potassium Cyanide which is a colorless crystalline compound. Our potassium cyanide is known by jewelry dealers for its […]

1363 total views, 1 today

33924027_1972471769451645_6760920973702070272_n

€1,000

LED Lamp per ndricim 3W.

LED Lamp per ndricim 3W. Me 3 bateri

1057 total views, 1 today

tunimmm

€1

Chip Tunning per Diesel dhe Benzin motora

Chip Tunning eshte paisje qe ja rrit fuqin motorit rreth 35% . Kjo paisje vendoset ne OBD-e autonjetit,ne prizen ku diagnostikohet automjeti.Mundesh me heq apo […]

868 total views, 1 today

Testi Ules frenave

€1

Test për matjen e cilësis së vajit të Frenave

Testi i vajit të frenave mat praninë e lagështirës në vajin e frenave – i ri, i papërdorur.Punon në një bateri AAA gjatësia e pajisjes […]

1305 total views, 1 today

111

€65

Univerzal Auto Diagnostifikim Delphi

Perfshin te gjitha automjetet nga viti 1998 deri ne vitin 2016.Mundet te perdoret me kabllo dhe me blututh. Delphi permban mbi 50 prodhues te automjeteve: […]

989 total views, 0 today

vcds 2

€1

Auto Diagnostifikim Vag Com 17.8 Ross-Tech vetem VW

Diagnostifikim I verzionit te fundit per VW VCDS 17.8 VW Audi Shkoda Seat.Ka mbi 22.000 gabime qe I njeh,lexon kilometrat e sakta nga ECU e […]

860 total views, 1 today

Screenshot_2017-01-12-20-17-48

€9,999,999

moto servis toni

pjes per shum lloje skuterav ,atv,  motora sport  , guma per motora sport guma per skutera ,sajlle   qfardo problemi mirse vini

1634 total views, 2 today

26196872_1963461447005243_2142376704_n

€10,000

Shitet maqina per rregullimin e boshpumpave

Shitet maqina per rregullimin e boshpumpave Qmimi eshte fiks 10.000 euro

1673 total views, 0 today

Sponsored Links

Publiko Falas